Підписатися на RSS

Кафедра фінансів та кредиту

/Files/images/Новый рисунок.pngКафедра фінансів та кредиту – одна з кафедр Хмельницького інституту соціальних технологій вищого навчального закладу «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна». Мета створення кафедри передбачає забезпечення викладання фахових дисциплін для спеціальності «Фінанси і кредит» галузі знань 0305 «Економіка і підприємництво» та економічних дисциплін на інших спеціальностей інституту.

Кафедра була створена наказом ректора Хмельницького інституту соціальних технологій вищого навчального закладу «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» у 2006 році і на сьогоднішній день забезпечує підготовку фахівців напряму «Фінанси і кредит».

Зміст освіти узагальнюється у кваліфікаційних характеристиках, які відображають мету освітньої та професійної підготовки, визначають місце фахівця у сферах діяльності, вимоги до його компетентності та інші соціально важливі якості.

Напрям підготовки фахівців «Фінанси і кредит».
Рівень акредитації ІІІ. Підготовка фахівців проводиться за освітньо-кваліфікаційними рівнями – бакалавр і спеціаліст за денною, заочною формами навчання на комерційній основі.

Спеціальність 6.03050801 «Фінанси і кредит»

/Files/images/Новый рисунок (1).pngФінанси – це самостійний вид професійної діяльності, спрямованої на досягнення максимальної ефективності процесу формування розподілу та контролю за використанням фінансових ресурсів на рівні держави та підприємств різних форм власності на основі застосування ринкових принципів. Узагальненим об’єктом діяльності є застосування фінансово-економічних концепцій, теорій та методів для розв’язання фінансово-економічних проблем і задач, здійснення різноманітних функцій управління та керівництва.

Освітня концепція здійснюється в рамках загальної стратегії інституту щодо вдосконалення підготовки фахівців, наближення якості навчального процесу по навчальних дисциплінах фінансового спрямування до світових стандартів відповідно до вимог Болонської конвенції і методології фінансового менеджменту країн із розвиненою економікою.

Специфіка навчання на кафедрі фінансів дозволяє сформувати у студентів широкий світогляд на фінансово-економічні проблеми. Високий рівень якості навчального процесу досягається за рахунок впровадження новітніх навчальних технологій. Основний наголос робиться на підготовці фахівців в області фінансів, які отримують сучасні знання та практичні навички, необхідні для роботи в умовах високої конкуренції на ринку праці.

Викладання дисциплін здійснюється з урахуванням вимог кваліфікаційної характеристики фахівця освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр», «спеціаліст».

Кафедра працює в тісному зв’язку з кафедрами Хмельницького інституту соціальних технологій. Викладачі кафедри беруть участь у роботі семінарів та конференцій, які проводяться у відокремлених структурних підрозділах «Університету «Україна» та інших вищих навчальних закладах.

Кiлькiсть переглядiв: 245

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.